(098) 535 04 03, (050) 854 29 15
Пн-Пт з 09:00 до 18:00
Інтернет магазин натуральної косметики
Пінка для вмивання – легкий очищаючий засіб, що підходить для будь-якого типу шкіри, в особливості жирної чи комбінованої.
Вона не лише чудово впливає на запалення і акне, але й здатна вирівняти тон шкіри та очистити глибокі шари дерми від накопичених за день забруднень – пилу та макіяжу. Пінка для обличчя найкраще підходять для зняття мейкапу. Її легко можна використовувати кілька разів на день не боячись пересушити чи пошкодити шкіру.
Головна відмінність пінки від мусу, гелю або іншого засобу для умивання – її ніжна та не травмуюча формула.
Першопочатково продукт являє собою гель для вмивання, тягучий за консистенцією. Але при контакті з водою засіб починає активно пінитися. І якщо наносити її на обличчя без додаткових засобів – вона перетворюється на густу пінисту субстанцію.
Зрідка, пінки можуть трохи сушити, тому при сухому та схильному до лущення типу шкіри, слід бути обережними. Проте для таких випадків існують спеціальні зволожуючі та живлячі пінки і відмовлятися від цього типу засобів, передчасно не варто.
Слід зауважити ще одну особливість пінки для вмивання – її економність. Для одного умивання необхідно засобу розміром з горошину.
Крім очищення шкіри, пінка для вмивання здатна позбавити вас від багатьох проблем та уповільнити процеси старіння. Все залежить від складу інгредієнтів.
Пінка для обличчя:
Очищаючі засоби для обличчя поділяють на кілька видів в залежності від призначення. Цілком логічно, що пінки так само поділяються на різні види в залежності від способу дії та типу шкіри.
За функціоналом пінки поділяються на:
Так само, пінки поділяються за консистенцією.
Чим ближче до початку, в списку інгредієнтів, розташований компонент – тим більша його кількість міститься в продукті. Зазвичай, перші позиції в списку – це вода (термальна, або мінеральна, засоби на водній основі найпоширеніші) та різноманітні очищаючі речовини, а також екстракти.
В подальшому вміст різнитиметься в залежності під призначення пінки. В засобах для зрілої шкіри, цілком виправдано, може заходитись плацента, гіалуронова кислота, особливу популярність мають пінки з муцином, пантогематогеном або коензимом Q10.
В пінках проти прищів, акне та для проблемної шкіри знаходитимуться різноманітні ефірні олії (чайне дерево, м’ята, цитрусові, розмарин – оскільки саме вони мають одночасно підсушуючі та ранозагоюючі властивості). Серед інгредієнтів також популярні: алое, саліцилова кислота, цинк, деревне та активоване вугілля. Дуже ефективні засоби з альфа- та бета- кислотами. На етикетках вони позначаються як АНА та ВНА.
Слід пам’ятати, що кислотні засоби використовуються переважно в зимовий період, оскільки несумісні з активним сонцем. Пінок з гіалуроновою кислотою це не стосується.
Для сухої чутливої або тонкої шкіри обличчя, підійдуть ромашкова та молочна пінка, кокосова або з рисовим борошном, бамбуком та вулканічним попелом, що не викликає алергії. Пінка з чорницею чи виноградом чудово зволожують будь-який тип шкіри, а яєчна пінка фактично універсальна.
Склад пінки для вмивання не повинен містити агресивних силіконів (сульфати) та парабенів – продуктів хімічної промисловості, які здатні накопичуватись в глибоких шарах шкіри та забивати пори. Вони перешкоджають циркуляції кисню та провокують запалення.
На упаковці дійсно натуральної пінки має бути написано – «без сульфатів, парабенів та силіконів».
Сьогодні на полицях магазинів величезна кількість засобів для очищення обличчя. Тож не варто купувати перший ліпший продукт. Слід уважно вивчити склад засобу його призначення та обов’язково при виборі пінки брати до уваги тип власної шкіри.